fbpx

Kontakt

Sławek ŁukjanowNazywam się Sławek Łukjanow. Od wielu lat zajmuję się wspieraniem biznesu, szczególnie w obszarze szeroko pojętego zarządzania. Miałem przyjemność współtworzyć niektóre z przedsięwzięć – również takie, pod którymi nie znajdziesz mojego nazwiska. Tym razem udowodnię, że w ciągu roku da się zbudować po godzinach jednoosobowy biznes z przychodem miesięcznym $10.000. Z przyjemnością zapraszam Cię w tę podróż, która zaczęła się 1. września 2018 roku.

DNI
0
-50
-8
GODZ
-1
-9
MIN
-1
-3
SEK
0
0

W życiu spotkałem wiele osób, które w jakiś sposób pomagały mi się rozwijać. Teraz sam staram się pomagać innym w rozwoju. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się też na różnego rodzaju warsztatach i konferencjach. Prowadzę szkolenia i konsultacje. I cały czas, wręcz maniakalnie, poszukuję nowych możliwości rozwoju zawodowego.

Prywatnie i zawodowo interesuję się nowoczesnymi metodami nauczania. Marzy mi się, że w przyszłości nauka będzie bardziej efektywna i dużo przyjemniejsza, a wiedza i doświadczenie, które zdobędziemy w jej trakcie, będą bardziej przydatne w pracy i codziennym życiu.

Na co dzień spotkasz mnie w Trójmieście, spacerującego w okolicach plaży lub śmigającego grafitowym autkiem i śpiewającego na cały głos. Moim drugim miejscem na Ziemi jest Sztokholm, gdzie można mnie zobaczyć zamyślonego w niebieskich wagonikach metra. Polaków cenię za kreatywność, zaangażowanie i pracę zespołową. Szwedów za ich profesjonalizm, pragmatyzm, uczciwość i zwykłą ludzką życzliwość.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, znajdź Solo-przedsiębiorcę na facebooku, znajdź mnie na LinkedIn lub Twitterze, a najlepiej zapisz się na newsletter, gdzie w mailu powitalnym znajdziesz mój adres email i numer telefonu.

Pozdrawiam i gorąco zachęcam do kontaktu! 🙂

Sławek Łukjanow (podpis)